Wedstrijd Zuid Beijerland, vr 31 mei 2019

Refresh time: 31-5-2019 -- 22:36:24, Powered by PullingBase

BAAN 1

Uitslag 7500 KG PROEFTREK

Sleepwagen: Hyproslee, 22:36:24 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
175/24Jan-willem van Bodegom, Fendt 514c
F.P.
275/06Arjan van Rijsbergen, Case 1455
91,19
375/23Peter Boer, New Holland T6080
84,02
475/28Kevin Blaak, New Holland T6060
82,12
575/20Angelique Achterberg, New Holland T6080
81,93
675/14Rudi den Boer, International 1255
80,91
775/04Maarten Groenenboom, New Holland TM140
79,76
875/18Danni Klootwijk, Fendt 516
79,68
975/30Jan van de Griend, Massey Ferguson 1155
78,07
1075/03Arend Visser, International 1455xl
75,83
1175/29Martijn den Boer, Case 1255 XL
75,49
1275/08Cees van den Doel, Ford TW-15
74,90
1375/19Lean Korbijn, New Holland 8160
74,41
1475/05Geert Manteau, New Holland T6030
73,77
1575/15Daniel van leenen, John Deere 6830
72,60
1675/12Rolf de Visser, John Deere 6930
72,02
1775/01Daan Voshart, John Deere 6140
69,51
1875/02Koen Groeneveld, New Holland 8360
66,53
1975/21Jan Daling, New Holland M160
65,28
2075/17Corné Herweijer, Massey Ferguson 3655
63,67
2175/13Pieter Commijs, New Holland T7.190
62,15
2275/09Rowan van Gurp, Case 1455XL
-
2375/11Pieter Munters, Ford 8830
-
2475/16Remi Mooldijk, Ford TW-15
-
2575/22Inge Jochems, International 1455
-
2675/25Jan de Wit, Case 1455xl
-
2775/26Martijn Van Noordt, Fendt 415
-





Uitslag 9500 KG PROEFTREK

Sleepwagen: Hyproslee, 22:36:24 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
195/08Sander Schoonderwoerd, Case 1455
92,13
295/10Jan Reijm, John Deere 4450
91,08
395/05Jacob Jan Groenenboom, Fiat 1880 DT
90,42
495/15Dion Filius, Deutz-Fahr Agrotron 210
86,24
595/04Tim Grootenboer, Fiat G170
85,83
695/20Ceesjan Nobel, New Holland T7.270
84,50
795/12Raymon Maliepaard, New Holland TM190
84,24
895/07Ruben Groeneveld, John Deere 6215R
84,16
995/23Pieter Veerman, Fendt 824
83,93
1095/21Cors Oudijk, New Holland TM150
83,58
1195/16Maurice Groeneveld, John Deere 6150R
83,57
1295/06Kees Manteau, New Holland T7070
81,04
1395/17Tim Trompetter, Fendt 820
79,64
1495/14Laurens Den Hartigh, John Deere 7710
76,19
1595/22Tim Bevaart, Case 140
76,17
1695/03Dennis Zwartbol, New Holland TVT195
76,15
1795/18Ricardo Mijdam, New Holland T7.230
72,89
1895/01Boaz Voshart, John Deere 6155R
64,42
1995/02Nathan Kastelein, New Holland T7030
disk
2095/09Kacper Grunt, New Holland T7.270
-
2195/11Floris Lokker, New Holland T7.270
-
2295/13Aron Kastelein, New Holland T7030
-
2395/19Stefan Varekamp, Fendt 720
-





Uitslag 16000 KG PROEFTREK

Sleepwagen: Hyproslee, 22:36:25 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
1160/01Laurens Maliepaard, New Holland 8970
F.P.
2160/08Jaap-Jan van de Erve, Fendt 930
F.P.
3160/09Ben van Vliet, New Holland TG285
F.P.
4160/07Harry Kieviet, Fendt 828
97,84
5160/03Kevin Streefkerk, New Holland T7030
91,71
6160/11Jaap Nijssen, Tetra Phoenix
77,65
7160/10Jaco Nijssen, New Holland T7.220
62,84
8160/02Anco Dees, Fendt 936
-
9160/04Peter Varekamp, Fiat G240
-
10160/06Stefan Wiekeraadt, Fendt 936
-





Uitslag VTN 8,5 ton Sport (Punten)

Sleepwagen: Hyproslee, 22:36:25 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
3e trek
13-02Van Keulen, DAF 95
F.P.
F.P.
77,29
23-14Empty Wallet, Kenworth T800
F.P.
F.P.
72,54
33-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450
F.P.
F.P.
39,77





Uitslag VTN 8,5 ton Supersport

Sleepwagen: Hyproslee, 22:36:25 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
11-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16
30,32
F.P.
53,26
F.P.
21-07De Manne van Janne 3, Scania T
93,86
58,96
F.P.
-
31-10Black Widow, Renault Magnum
76,61
39,20
70,46
-
41-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16
F.P.
F.P.
-
-