Wedstrijd Boerdonk, zo 3 okt 2021

Refresh time: 3-10-2021 -- 13:54:16, Powered by PullingBase

BAAN 1

Uitslag Standaard 9 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:16 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
1L9-35nieuw / onbekend
116,59
2L9-18Rein de Brouwer, Fendt 612 LSA-E
109,88
3L9-14Bart Bennenbroek, John Deere 4440
102,59
4L9-12Tom Koppelaars, Ford 8830
86,97
5L9-22Jordy Brugmans, Fendt 612 lsa e
74,44
6L9-26Remco Brugmans, International 1255
65,49
7L9-01Bram van den Biggelaar, John Deere 4755
-
8L9-02Remco Schoenmakers, Ford 8630
-
9L9-03Niels van Ginniken, Ford 8630
-
10L9-04Roel Govers, Ford 8630
-
11L9-05Willem van de Laar, Fiat 160-90
-
12L9-06Remco Verhoeven, John Deere 4055
-
13L9-07Peter Geerts, John deere 4055
-
14L9-08Roel Govers, Ford TW35
-
15L9-09Harm Berkers, Steyr 6225
-
16L9-10Ralph Beekmans, Fendt 611
-
17L9-11Joost Hak, John Deere 7710
-
18L9-13Dennis Brugmans, Fendt 612 lsa e
-
19L9-15Michiel Beijers, Case 1455xl
-
20L9-16Lian Aldenzee, John Deere 7810
-
21L9-17Nard Verbakel, New Holland T7.210
-
22L9-19Rob van Dijck, Massey Ferguson 3670
-
23L9-20Luc van Roosmaleb, Case 1455xl
-
24L9-21Jarno Hartkamp, New holland tm190
-
25L9-23Martijn van Zeeland, Ford TW35
-
26L9-24Mart van Haandel, John Deere 7430
-
27L9-25Thijs Keunen, Fendt 615E
-
28L9-27Bram van Laarhoven, Fendt 828
-
29L9-28Niek Verbakel, New Holland t7.210
-
30L9-29Nard Donkers, New holland T7230
-
31L9-30Maarten Oppers, Ford 8630
-
32L9-31Ruud van Rooi, Fendt 722
-
33L9-32Pieter Keunen, Fendt 615E
-
34L9-33Marijn Manders, Steyr 8165
-
35L9-34Rob van Dijck, Fendt 614
-





Uitslag Standaard 11 tm 18 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1L11-01Joost Hak, Johndeere 7710
2L11-02Gerko van Mourik, Fendt 824
3L11-03Rens Krol, Steyr Terrus 6300
4L11-04Bart Bennenbroek, John Deere 7810
5L11-05Bas Vermeulen, Case magnum
6L11-06Boy Huijbregts, Fendt 926
7L11-08Peter Adam, Kirovets k700a
8L11-09Lars Brouwers, Case optum 300





Uitslag Sport 4,5 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1S4-01Hans van Dijk, International 1466
2S4-02Luuk Mennen, Ford 9700
3S4-03Henny Berkulo, Gas d’r bi-j - Ford 9600
4S4-04Bart Weterings, Massey Ferguson 1100
5S4-05Frank Verdonschot, International 1066
6S4-06Nick Janssens, International 1246
7S4-07Dorian van Stappen, Valmet 2105
8S4-08Gerard Pijcke, Idefix - International 1246
9S4-09Cor Braakman, Red expectation - International 1066
10S4-10Huub van Gaal, van gaal - John deere 4430
11S4-11Kris Aernouts, Ford 9600





Uitslag Hobbysport 5,5 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1H5-01Joris Klein Gebbink, 1086 IH
2H5-02Sjoerd Klein Avinck, Brno power - Zetor 10111
3H5-03Koen Kleinreesink, Volvo 810
4H5-04Dirk Meuleman, ojadasawa - International 1086
5H5-05Michael Damen, Case Inter 1455 XL
6H5-06Michael Schippers, Valtra 8750
7H5-07Gudo Verheijen, Case Inter 1455 XL
8H5-08Michelle Schippers, John Deere 4255
9H5-09Nick Hulshof, ih 1066
10H5-10Arnaud Graven, Digging bull - Ihc 1466
11H5-11Danny Janssens, International 1246
12H5-12Paul Sibers





Uitslag Supersport 3,4 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
134-1Sjoerd Klein Avinck, Brno power - Zetor 10111





Uitslag Supersport 3,6 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
136-01Koos van Mourik, Freek - International 1066
236-02Laurens Lageschaar, Iowa's puller - john deere 4440
336-03Paul Siebers, Yellow Thunder - IHC
436-04Marco Vissers, Cobra XL - International 706
536-05Maikel de Jong, The Resistance - Valtra S
636-06Eddy Janssens, Reddanger 2 - Volvo 800
736-07Martijn Mogezomp, The Resistance - Valtra S280
836-08Pulling Team Etziken, Steyr 1108
936-09Joris Heesakkers, Born in the USA - Case 1030
1036-10Roel Janssen, Belazerus 3 Big Toy - Belarus 2022.3
1136-11Hofer Thomas, Hellboy - Steyr
1236-13Obbink/ Grievink, Red Rinho - Volvo BM 810
1336-14Adrian Rätz, Level blue - Ford 9000
1436-15Niek Verpaalen





Uitslag Supersport 4,5 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 13:54:17 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
145-1Tim Smit, Red devil - Massey Ferguson 8690
245-2Patrick Engelbertink, The Undertaker - Oliver 2255
345-3Schärer Michael / Schneeberger Daniel, Black bird - Case
445-4Gerard Sikes, White shadow - Case