Wedstrijd Boerdonk, zo 29 sept 2019

Refresh time: 29-9-2019 -- 18:01, Powered by PullingBase

BAAN 1

Uitslag Standaard 9 Ton

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1L9-14Pim van Laarhoven, Fendt 612
118,47
94,72
2L9-26Peter Geerts, John Deere 4055
100,49
111,21
3L9-18Onte Donder Schelle, International 1255
106,57
99,69
4L9-8Martien Bennenbroek, John Deere 7810
103,18
94,91
5L9-12Thijs Keunen, Fendt 615
103,67
92,88
6L9-6Bart Bennenbroek, John Deere 4450
105,26
90,90
7L9-2Roy Verbruggen, deutz agrotron 260
94,62
100,06
8L9-29Bram vd Biggelaar, New holland t7050
99,96
91,80
9L9-20Chris Uhlmann, Fendt Favorit 818
102,38
89,35
10L9-10Christian Vollmer, Fendt 824
98,66
91,52
11L9-22Harm Berkers, Steyr 6225
108,28
81,29
12L9-23Gijs Krol, Steyr 6240
95,47
92,89
13L9-16Martijn van Zeeland, Ford TW25
104,48
83,09
14L9-21Marijn Manders, Steyr 8165
95,94
89,43
15L9-17Ralph, Fendt 611
102,56
81,08
16L9-30Sjoerd van Summeren, Deutz DX160
107,59
75,42
17L9-27Bart Arts, Fendt 614
105,52
74,00
18L9-28Jeroen Nooijen, Ford tw25
99,95
76,15
19L9-25Mathijs Heijmans, Case ih 1455 xl
94,43
81,31
20L9-31Tim van den Broek, Fendt 916
94,92
77,57
21L9-24Jorno vd Elzen, Steyr 6240
94,81
76,79
22L9-19Remco Verhoeven, John Deere 4055
95,52
76,01
23L9-1Niek Verbakel, New Holland T7.200
93,20
77,92
24L9-11Pieter Keunen, Fendt 615
93,79
77,21
25L9-13Jarno Hartkamp, New Holland tm190
91,78
71,80
26L9-34Sjors Kuijten, Fendt 816
84,09
73,63
27L9-33Rick Brouwers, Valtra T191 hitech
85,10
72,57
28L9-3Frans-Jozef Leyten, Fendt 718
-
-
29L9-4Michiel Beijers, Case 1455
-
-
30L9-5Michiel Beijers, Case 1455
-
-
31L9-7Wouter van der Horst, International 5488
-
-
32L9-9Rob van Dijck, MF3690
-
-
33L9-15Bram van Laarhoven, Fendt 930
disk
disk
34L9-32Niels Leenders, John-Deere 6215R
-
-
35L9-35Gerbert Besselink, Claas arion 640
-
-





Uitslag Standaard 11 tm 18 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1L11-2Willem van de Laar, White 4-270
F.P.
65,16
2L11-4Peter Adam, Kirovets K700A
F.P.
60,72
3L11-5Lars Brouwers, Case Optum 300
F.P.
60,37
4L11-6Jurian Wagenaar, Fendt 822
F.P.
57,67
5L11-1Frans-Jozef Leyten, Fendt 718
-
-
6L11-3Jan van Mourik, FENDT 824
-
-





Uitslag Sport 4,5 ton Powerpullers

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1S4-3Harm van den Broek, International 1066
F.P.
100,97
2S4-4Luuk Mennen, Ford 9700
F.P.
107,53
3S4-8Hans van Dijk, VAN DIJK
F.P.
110,55
4S4-1Ronny Hendrikx, Valmet 2105
F.P.
89,95
5S4-2Rik Caris, International 1066
96,74
84,40
6S4-5Henny Berkulo, Gas d'r Bi-j
-
-
7S4-6Piet Arensman, John Deere 4450
-
-
8S4-7Mark, MTX
-
-
9S4-9Jordy Schimmel, International 1086
-
-
10S4-10Cor Braakman, Red expectation
-
-
11S4-11Luc Roovers, Lucky Luck Reloaded
-
-





Uitslag VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
11-16Little King 2.0, Scania T164





Uitslag Hobbysport 5,5 ton Powerpullers

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1H5-9Michael Damen, Case inter 1455xl
98,78
97,28
2H5-7Team Itl Koen, Volvo BM 800
95,46
96,26
3H5-4Gerrit Borssen, John Deere 4440
92,07
95,40
4H5-5Frank de Deugd, John Deere 4455
97,30
93,63
5H5-2Martijn Geurtsen, International 1466
95,82
-
6H5-11Bart Ijsseldijk, Steyr 8170
84,22
-
7H5-1Arie Maas, International 1066
-
-
8H5-3Marco van Lankvelt, International 1066
-
-
9H5-6Team Itl Ties, International 1246
-
-
10H5-8A.graven, ihc 1466
-
-
11H5-10Gudo Verheijen, Inter 1455xl
-
-
12H5-12Jan Jansen, Volvo bm Janneman.2650
-
-





Uitslag Hobbysport 4,5 Powerpullers

Sleepwagen: Stille Wille, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1H4-1Ruud Driessen, Fendt 610 S
2H4-2Bart Verhagen, International 1055
3H4-3Brno Power, Zetor 10111





Uitslag Supersport 2,8 ton

Sleepwagen: Hyproslee
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
128-1Remie Raeymakers, Deutz 6806
109,32
F.P.
228-2Gurtner Mark, Little Angel
-
-
328-3Marcel Häni, John Deere 6420S
-
-





Uitslag Supersport 3,4 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
134-1William Pullens, Spetsnaz
F.P.
F.P.
234-2Adel Rigter, fiat 850
-
-





Uitslag Supersport 3,6 ton

Sleepwagen: Hyproslee
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
136-1Marco Vissers, Cobra XL International 706
F.P.
94,49
236-6Carel Brouwer, Ursus 1634
87,82
F.P.
336-3Koos van Mourik, FREEK
97,11
-
436-2Laurens Lageschaar, Iowa's puller
-
-
536-4Eddy Janssens, Volvo 800
0,00
-
636-5Manu van den Berghe, Volvo 700
0,00
-





Uitslag Supersport 4,5 ton

Sleepwagen: Hyproslee, 18:01:01 uur: klassement is nog niet gereed
S
Nr
Team
1DEMORuben Derijk, John Deere 4455