Wedstrijd Best, zo 15 sept 2019

Refresh time: 15-9-2019 -- 20:12:59, Powered by PullingBase

BAAN 2

Uitslag 6500 kg standaard

Sleepwagen: Brutus
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1E-22Irla Daris, Fiat (buiten dagzege)
99,54
F.P.
2E-8Rein de Brouwer, Fendt 612 LSA E
98,86
F.P.
3E-13Luc van Roosmalen, Case 1455xl
97,88
99,74
4E-15John van Dingenen, Valmet 8950
96,26
F.P.
5E-21Jurgen Mijs, Fiat 1880
98,51
97,40
6E-1Joost Hoffmans, International 1066
96,78
97,59
7E-7Eric Kuijpers, Case 1455
93,91
F.P.
8E-14Jan Bruurs , Valmet 2005
94,71
99,00
9E-27Soren Vloemans, Case 1455 XL
95,85
97,69
10E-3Chiel van Avendonk , Ford 8210
89,02
F.P.
11E-18Dieter Vosters, Case 1455 XL
89,54
98,68
12E-6Jordy Brugmans, Fendt 612 LSA E
92,14
92,34
13E-19Stef Vrijsse, Case 1255 XL
84,27
F.P.
14E-25Erik Van Swam, Ford 8600
83,97
97,15
15E-10Dennis Brugmans, International 1255
84,93
95,22
16E-12BWM van Meer, Fendt 512
84,92
93,20
17E-26Joep Maandonks, Case 1056 XL
77,37
97,61
18E-9Jack van der Schoot, Fendt 312
77,84
93,42
19E-11Luc Hoffmans, Fendt311
78,07
91,50
20E-4Mayro Leyten, Fendt 308
77,71
91,14
21E-24Dave Heerebeek, Fendt 516
76,25
91,45
22E-5Sander Van de Rakt, Case IH 956 XLA
73,42
87,74
23E-28Gudo van Erp, New Holland TS115A
70,28
88,69
24E-16Daan Kapteijns, Ford 8240
74,66
81,62
25E-17Daan van de Huygevoort, Fendt 311
68,98
74,60
26E-23Marijn van Overbeek, Volvo 2650
43,89
77,41
27E-2Teun Smits , Valtra N123
-
78,95





Uitslag 7500 kg Standaard

Sleepwagen: Brutus
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1F-22Jeroen Maes, John Deere 4450
F.P.
F.P.
2F-15Gert van der Looij, Valtra 8950
F.P.
98,71
3F-5Martijn Van Zeeland, Ford TW 25
F.P.
98,65
4F-16Dieter Vosters, Case 1455 XL
F.P.
93,94
5F-23Maarten Oppers, Ford 8630
F.P.
93,00
6F-4Rein de Brouwer, Fendt 612 LSA E
F.P.
92,79
7F-21Soren Vloemans, Case 1455 XL
F.P.
92,28
8F-11Piet Swaanen, Fiat 180-90
98,04
92,51
9F-10Kevin Frederiks, International 1455
96,40
91,03
10F-2Eric Kuijpers, Case 1455 XL
88,02
95,02
11F-8Luc van Roosmalen, Case IH 1455 XL
96,05
85,74
12F-1Ruud van der Veeken, International 1455 XL
F.P.
80,82
13F-9Remco Schoenmakers, Fendt 818
91,54
84,76
14F-12Tom Koppelaars, Ford 8830
96,57
79,38
15F-20Dave Heerebeek, Fendt 516
94,65
79,88
16F-17Stef Vrijsse, Case 1255 XL
91,05
82,66
17F-24Maurice Janssen, John Deere 6920s
91,65
77,85
18F-7Niels van Ginneken, Ford 8630
91,20
77,47
19F-25John van Dingenen, Valmet 8950
83,89
84,68
20F-13Jan Bruurs , Valmet 2005
80,42
85,53
21F-6Romy van Driel , Case IH 1455 XL
77,51
79,42
22F-14Rick Dieker, John Deere 6030
-
-
23F-18Pim van Laarhoven, Fendt 612
-
-
24F-19Ralph Beekmans, Fendt 611
-
-





Uitslag 6500 kg Boerensport

Sleepwagen: Blue Fox
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
3e trek
1K-1Jordy Keppens, Case 1455 XL
F.P.
F.P.
106,34
2K-3Marian de Deugd , John Deere 4240s
F.P.
F.P.
102,57
3K-5Johan van Kollenburg, International 1066
F.P.
F.P.
101,88
4K-6Luuk Bart, Volvo BM 2650
F.P.
F.P.
99,62
5K-4Robert van der Vleuten, Case IH 1255 XL
F.P.
F.P.
98,64
6K-2Adrie Oppers, Ford 9600
76,93
F.P.
-





Uitslag 9000 kg standaard

Sleepwagen: Brutus
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
3e trek
1G-4Geert Witlox, John Deere 4755
F.P.
F.P.
F.P.
2G-13Robin Snels, Ford 8830
F.P.
F.P.
88,71
3G-9John Vermeulen, New Holland 8870A
F.P.
99,30
-
4G-14Jeroen Maes, John Deere 4450
F.P.
97,99
-
5G-16Maarten Oppers, Ford 8630
96,07
99,60
-
6G-11Rick van Rulo, Fendt 824
93,80
99,40
-
7G-18Kees Maandonks, Fendt 614
94,94
96,09
-
8G-3Remco Schoenmakers, Fendt 818
99,19
90,05
-
9G-12Luc van Rulo, Fendt 822
90,19
93,85
-
10G-21Erik van Rulo, John Deere 7530
93,53
89,87
-
11G-7Bart Spanjers , Fendt 722
93,45
89,84
-
12G-6Piet Swaanen, Fiat 180-90
89,73
92,59
-
13G-19Tijn van Raak, Ford 9700
92,10
90,14
-
14G-20Ron Janssen, John Deere 7810
91,40
89,12
-
15G-2Niels van Ginneken, Ford 8630
90,45
88,49
-
16G-15Stan van Esch, Case Puma CVX
85,76
85,02
-
17G-22Kjell van de Laar , Fendt 818
80,82
86,02
-
18G-10Maurice van Raak , John deere 6215R
-
88,37
-





Uitslag 11000 kg Standaard

Sleepwagen: Brutus
S
Nr
Team
1e trek
2e trek
1H-2Geert Witlox, John Deere 4755
F.P.
F.P.
2H-13Tim van der Meijden, Fendt 930
F.P.
94,80
3H-1Max van Bijsterveldt , Fendt 824
F.P.
94,53
4H-7Tom Hermus, Fendt 930
94,51
99,94
5H-5Henri Machielsen, Agco DT265
97,74
96,69
6H-8Louis Deenen, Fendt 930
98,58
93,25
7H-14Bart van Rulo, Fendt 826
F.P.
86,31
8H-3Gerard Lamers, Case IH Magnum 7140
92,65
93,05
9H-11Robin Snels, Ford 8830
92,34
88,28
10H-9Werner van Gestel, Fendt 936
89,48
90,76
11H-10Lieke Himpens, Fendt 927
91,51
88,09
12H-12Justijn van Roten, Fendt 930
89,08
87,98
13H-6Rick van Rulo, Fendt 824
81,20
87,66





Uitslag Vrije Klasse

Sleepwagen: Brutus
S
Nr
Team
1M-1Rick Dieker , John Deere 8850